Попуст!

Плочки Argenta Hexagon Multicolor Warm

1.324 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25x22cm

Колекција

Atlas

Пакување

1.04m2

Пакување во кутија

25 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Hexagon Multicolor Warm”