Progetto Огледало М034

10.400 ден

Со вградено Led светло

Карактеристики

Димензија

120x70cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М034”