Плочки Lavish Native Miele 30×120

1.270 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

30x120cm

Колекција

Native

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Carving

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Native Miele 30×120”