MDF Аголна лајсна Даб Златен 5.5cm-Antik Mese

96 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.4m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “MDF Аголна лајсна Даб Златен 5.5cm-Antik Mese”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *