MDF Аголна лајсна Даб Аљаска 5.5cm/2,8m-Aljaska Mese

176 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.8m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Даб Аљаска 5.5cm/2,8m-Aljaska Mese”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *