MDF Аголна лајсна Алуминум 5.5cm/2,8m-Aluminiyum

128 ден

Единица мерка: парче 2.8m

Карактеристики

Должина

2.8m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Алуминум 5.5cm/2,8m-Aluminiyum”