MDF Аголна лајсна Бука 4cm-Kayin

72 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.4m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “MDF Аголна лајсна Бука 4cm-Kayin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *