Плочки Lavish Craft Grey 60×60

900 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Craft

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Craft Grey 60×60”