Попуст!

Плочки La Fabbrica Basalto Liscio 60×60 L.R. 2kl.

679 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Dolomiti

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки La Fabbrica Basalto Liscio 60×60 L.R. 2kl.”