Argenta Quantum Boulevard Smoke 25×75

820 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

0.87mm

Димензија

25×75 cm

Колекција

Quantum

Пакување

1.31m²/кт.

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Тежина

21kg/кт.

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Quantum Boulevard Smoke 25×75”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *