Попуст!

Плочки Argenta Croce dark 60×120

1.258 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

33 kg

Употреба

Sид, Внатрешна, Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Croce dark 60×120”