Попуст!

Плочки Argenta Tholos White 60×120

1.258 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Колекција

Tholos

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатрешна /Ѕид, Внатрешна/Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Tholos White 60×120”