AWD02241591 Корпа за козметика

420 ден

Карактеристики

Димензија

15x35x25cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02241591 Корпа за козметика”