KK Snow 3D mosaic 25x75cm

720 ден

Единица мерка m2

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Snow

Пакување

1.312m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

15.403kg

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Snow 3D mosaic 25x75cm”