Kapitan Uno Кружна закачалка 12.20

990 ден

Карактеристики

Колекција

Uno

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

Инокс ефект

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Uno Кружна закачалка 12.20”