Карактеристики

Колекција

Uno

Потекло

Kapitan

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

Инокс ефект

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Uno Држач со чаша 15.01”