Kapitan Uno Држач за тоалет 14.03

770 ден

Карактеристики

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

Инокс ефект

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Uno Држач за тоалет 14.03”