Kapitan Двокатна аголна полица 96.38.88.99

3.000 ден

Карактеристики

Производител

Kapitan

Потекло

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

сатен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Двокатна аголна полица 96.38.88.99”