Kapitan Аголна полица 96.38.66

1.780 ден

Карактеристики

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Аголна полица 96.38.66”