AWD02050027 Двокатна полица

1.100 ден

Полиците се изработени од перфориран метал.
Монтажа: со шрафење.

Карактеристики

Димензија

54x45x26cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02050027 Двокатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *