AWD02050024 Трикатна полица

1.770 ден

Полиците се изработени од перфориран метал.
Монтажа: со шрафење.

Карактеристики

Димензија

74x44x18cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02050024 Трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *