Kapitan Двокатна аголна полица 96.38.88.66

3.470 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Двокатна аголна полица 96.38.88.66”