Kapitan Optimo Кружна закачалка 62.20

380 ден

Карактеристики

Состав

Инокс/ABS

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Завршна обработка

хром сјај, црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Optimo Кружна закачалка 62.20”