Сет галантерија Optimo 62.99.99

1.180 ден

Карактеристики

Пакување

4 парчиња

Состав

Инокс/ABS

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Сет галантерија Optimo 62.99.99”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *