Сет галантерија Optimo 62.99

1.330 ден

Карактеристики

Пакување

4 парчиња

Состав

Инокс/ABS

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет галантерија Optimo 62.99”