Капак за вградено казанче Oleas R0115JG хром мат

2.600 ден

Шифра: 1719 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

PVC

Завршна обработка

хром мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Капак за вградено казанче Oleas R0115JG хром мат”