Попуст!

Kale Babel мијалник 55

2.330 ден

Шифра: 3733 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Babel

Потекло

Турција

Производител

Kale

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kale Babel мијалник 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *