AWD02191366 Lorenzo WC-четка

900 ден

Карактеристики

Димензија

31.5x9x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191366 Lorenzo WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *