AWD Lorenzo 02191364 Сад за памук

260 ден

Карактеристики

Димензија

11×7.5×7.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Lorenzo

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Lorenzo 02191364 Сад за памук”