AWD02241590 Корпа за алишта

1.740 ден

Карактеристики

Димензија

50x41x31cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02241590 Корпа за алишта”