Плочки Italgraniti Origins Greige 60×120 /2cm/

1.950 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Origins

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0.72m2

Пакување во кутија

1 парче

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Origins Greige 60×120 /2cm/”