Плочки Italgraniti Terre Bianco 60×120 2cm 2kl.

1.950 ден

Единица мерка m2

Шифра: 1465 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

2 cm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Terre

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

0,72m2

Пакување во кутија

1 парче

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Terre Bianco 60×120 2cm 2kl.”

Можеби ќе ви се допадне и...