Попуст!

Imex CT1265 Artis Моноблок симплон

5.423 ден

без капак

Карактеристики

Димензија

38x70x80cm

Потекло

Кина

Производител

Imex

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Imex CT1265 Artis Моноблок симплон”