Попуст!

Imex CT1265 Artis Моноблок симплон

7.393 ден

Шифра: 2957.1589 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

38x70x80cm

Потекло

Кина

Производител

Imex

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Imex CT1265 Artis Моноблок симплон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *