Ideal Standard Ulisse W834901 Мијалник

1.750 ден

Шифра: 9593 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

40×30

Колекција

Ulissey

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ulisse W834901 Мијалник”

Можеби ќе ви се допадне и...