Ideal Standard Tessi A6578AA Вградлива батерија за мијалник

9.630 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tessi A6578AA Вградлива батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *