Попуст!

Ideal Standard Tessi A6578AA Вградлива батерија за мијалник

7.500 ден

Шифра: 7873 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi A6578AA Вградлива батерија за мијалник”