ET-408 Туш параван

13.950 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Потекло

Кина

Димензија

80x80x195 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “ET-408 Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *