Ideal Standard Tessi A6573AA Батерија за мијалник

8.420 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tessi A6573AA Батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *