Ideal Standard Cube E717001 Моноблок сет

14.500 ден

Шифра: 2743 Категорија

Карактеристики

Димензија

36.5×66.5xh78.5cm

Колекција

Cube

Пакување

сет

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Cube E717001 Моноблок сет”