Ideal Standard Alpha WC школка T530801 балтик

2.250 ден

Шифра: 2559 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

40x35x51cm

Колекција

Alpha

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Alpha WC школка T530801 балтик”