Gedy Kyoto 1502 Повеќенаменска кутија со капак

1.990 ден

Карактеристики

Димензија

8.8×8.8x14cm

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Gedy Kyoto 1502 Повеќенаменска кутија со капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *