Egger ламинат H1006 Nuiza 3 Oak 33/12mm V4

712 ден

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.495m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат H1006 Nuiza 3 Oak 33/12mm V4”