Egger ламинат Oak Natur 32/8mm

550 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8mm

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат Oak Natur 32/8mm”