Egger ламинат EPL011 Oak Rilington light 32/8 mm

920 ден

Карактеристики

Дебелина

8mm

Класа

32

Пакување

2.535m2

Производител

Egger

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL011 Oak Rilington light 32/8 mm”