AWD Zen 02191514 ВЦ четка

470 ден

Карактеристики

Димензија

38.5x10x10cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Zen

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Zen 02191514 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *