AWD02191512 Zen Сад за памук

280 ден

Карактеристики

Димензија

11.5x7x7cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191512 Zen Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *