AWD Zen 02191511 Дозер за течен сапун

340 ден

Карактеристики

Димензија

17x7x7cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Zen

Капацитет

250ml

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Zen 02191511 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *