AWD Oland 02191385 Сад за сапун

430 ден

Карактеристики

Димензија

3.3×13.5×9.3cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Oland

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Oland 02191385 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *