AWD Oland 02191383 Дозер за течен сапун

850 ден

Карактеристики

Димензија

21x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Oland

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Oland 02191383 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *