Карактеристики

Димензија

3.3×13.5×9.3cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Prem 02191382 Сад за сапун”

Можеби ќе ви се допадне и...