AWD02191361 Valentino WC-Четка

900 ден

Карактеристики

Димензија

32×8.8×8.8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191361 Valentino WC-Четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *